Sportovní areál v Brně-Komíně

Rezervace termínů :  Elvíra Jeronimová, manazer@tjteslabrno.cz, tel.: 545 222 672

Údržba areálu : Miroslav Novotný, tel.: 736 602 202

Areál je umístěn v krásném prostředí řeky Svratky v Brně-Komíně.

Probíhají zde tréninky oddílů kanoistiky a orientačního běhu TJ TESLA BRNO z.s.. Pro širokou veřejnost existuje možnost pronájmu místa pro uložení lodí, pronájmu klubovny pro oslavy, schůze, nebo pronájem hřiště pro sportovní akce. V areálu je také k využití venkovní ohniště, v případě špatného počasí jsou v klubovně přímotopy. Klubovna je kompletně vybavena, vč. sklenic, nádobí, varné konvice, mikrovlnné trouby a ledničky. Kapacita klubovny je 45 os. WC jsou splachovací a voda ze studny není pitná, je tedy nutné vzít pitnou vodu s sebou v kanystrech. Vjezd osobních automobilů (při navážení materiálu - dřevo, voda apod.) je povolen pouze s naší propustkou, kterou lze vyzvednout na sekretariátu TJ TESLA BRNO, Halasovo nám. 7, Brno-Lesná.

Cena pronájmu celého areálu dle aktuálního ceníku nebo domluvou. Po dohodnutí termínu, platbě za pronájem, podepsání protokolu a složení vratné kauce na poničení majetku ( u nových zákazníků ) na sekretariátě u manažerky, zákazník převzme klíče, které v dohodnutém termínu vrátí zpět manažerce. V případě spotřeby el.energie nad standardní spotřebu, manažerka odečte částku ze složené kauce.

image title 8
image title 15

Více fotografií najdete v naší FOTOGALERII.

Provozní řád po sportovní areál

Žádáme návštěvníky sportovního areálu, aby se seznámili s provozním řádem:

Provozní řád loděnice

Provozní řád klubovny