Pozor
Cross-icon
youtube logoinstagram logofacebook logo

TJ TESLA BRNO

Etiam dictum tincidunt diam. Integer tempor. Nullam faucibus mi quis velit. In enim a arcu imperdiet malesuada.
let areálu na Lesné
návštěvníků
denně
sportovních akcí
za měsíc
sportovních
oddílů
registrovaných
sportovců
licencovaných
trenérů
míst na tribuně
metrový bazén
m2 plochy
zrcadlového sálu

AREÁLY

Ve sportovním areálu TJ TESLA v Brně na Lesné najdete pod jednou střechou 25m plavecký bazén, sportovní halu s tribunou, zrcadlový sál nebo saunu s posilovnou.
Areál TJ TESLA v brněnské městské části Komín se nachází u řeky Svratky a probíhají zde především tréninky oddílu kanoistiky. Součástí areálu je klubovna s barem, hřiště s brankami a ohniště. Tento areál pronajímáme také veřejnosti.
V krásném prostředí Jeseníků se přímo pod sjezdovkou a kousek od vlakové stanice nachází chata TJ TESLA, kterou pronajímáme především školám a sportovním klubům. Kapacita chaty je 44 lůžek v 7 pokojích.

CO JE NOVÉHO?

Využijte akci !!! MASÁŽE v našem areálu TJ TESLA BRNO !
Přehled volných míst v sauně !!! Přijďte se k nám ohřát, zrelaxovat!

Ještě máme volnou kapacitu sauny, přijďte se k nám ohřát, jednotlivci nebo skupinky. Volejte prosím předem, do sauny je potřeba se objednat. Tel. 545 222 600

Hledáte místo, kde ostavit Silvestr 2024?

Přemýšlíte co podniknout letos na Silvestra? Kde oslavit vstup do nového roku 2025? Je vás hodně a doma se už k jednomu stolu nevejdete? Už vás nebaví přeplněné hory nebo narvané hospody? Chcete velkolepou, ale soukromou akci? Tak přesně toto vám můžeme splnit ! Nabízíme pronájem sportovního areálu v Brně - Komíně. Pro více info kontaktujte: Petru Vyhnálkovou, manazer@tjteslabrno.cz, +420 777 292 158

NENECHTE SI UJÍT

Nadcházející akce

4.9.2024 9:00
Zveme vás od podzimu k odpočinku do sauny

Podklady k platbě si zobrazíte rozklikem obrázku.

26.10.2024 9:00
MČR KARATE GIOJU RYU
2.11.2024 8:00
Florbalový turnaj žactva

Pořadatel akce Hornets Brno ZŠ Horní

22.11.2024 16:00
Chata TJ TESLA RAMZOVÁ
Relax víkend adventních věnců na chatě TJ TESLA Ramzová

Pokud chcete strávit fajn víkend na naší chatě na Ramzové a k tomu si vyrobit adventní věnec, zažít úžasnou atmosféru na horách, je tato událost přímo pro Vás!!!

PŘIDEJTE SE

Sportovní oddíly

SLUŽBY V AREÁLU LESNÁ

Co dále u nás najdete

Zuzana Frolkorová
5 hvězd
Super místo na zábavu, na tréninky plavání, různé soutěže.
Martin Veselý
5 hvězd
Starší, ale docela zachovalé. Na plavání super.
Filip Musil
4 hvězdy
Budova trošku starší, avšak zaplavete si dobře a v létě můžete i ven se jít třeba opalovat. Je tam také tělocvična s brankami a různými pomůcky a hned naproti je supermarket a vedle mininákupní centrum.
Nenašli jste co jste hledali?
Kontaktujte nás.
*Povinná pole
Děkujeme za zprávu!
Už je na cestě k nám a odpovíme Vám co nejdříve.
Ups! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.
Halasovo nám.826/7, 638 00
Brno-Lesná