Areál Lesná

Plavecký bazén 25 m

25 m
6 drah
1,2 - 3,4 m

Plavecký bazén na Lesné slouží především pro sportovní tréninky a soutěže, školní výuku a samozřejmě pro volné plavání široké veřejnosti. Nejmenší hloubka bazénu je 1,20 m a největší 3,40 m. Bazén svým rozměrem splňuje limity pro pořádání mezinárodních plaveckých závodů a je kompletně ozvučen.

Zobrazit více

Sportovní hala

12,5 m
18,5 m x 36 m
180 osob
2 balkóny

V hale s povrchem TARAFLEX, který je homologován pro vrcholné soutěže, a tribunou pro 180 diváků se pořádají především zápasy míčových sportů, ale také soutěže gymnastiky nebo bojových sportů. Je vhodná také pro pořádání akcí společenského charakteru. Součástí haly jsou 3 šatny se sociálním zázemím a šatna pro rozhodčí či zdravotníka. Vybavena je světelnou tabulí a ozvučovací aparaturou.

Zobrazit více

Gymnastický sál

18 m x 10 m
3 šatny
Nářaďovna

Po celé ploše zrcadlového sálu je položen odměkčený povrch pro bojové sporty, tzv. tatami. Dále je sál vybaven žbřinami, bradly a celou jednnu stěnu tvoří zrcadla. Je vhodný pro tréninky, semináře nebo workshopy bojových sportů, ale i gymnastiky nebo kondičního cvičení. Součástí jsou 3 šatny se sociálním zázemím a úschovna tréninkových pomůcek. 

Zobrazit více

Sauna

8 osob
Krytý bazének

Sauna s elektrickým vytápěním, ochlazovacím bazénem a odpočívárnou je volně přístupná pro veřejnost i sportovní kluby. Maximální kapacita je 8 osob.

Zobrazit více

Klubovna Lesná

45 osob

V areálu Lesná nabízíme pro širokou veřejnost možnost pronájmu klubovny pro oslavy, schůze a nebo jako zázemí pro sportovní akce. Klubovna je kompletně vybavena, vč. sklenic, nádobí, varné konvice a ledničky. Kapacita klubovny je 45 osob. Sousedí přímo s Bistrem 23, je tedy možné po domluvě zajistit i catering.

Zobrazit více
Nenašli jste co jste hledali?
Kontaktujte nás.
*Povinná pole
Děkujeme za zprávu!
Už je na cestě k nám a odpovíme Vám co nejdříve.
Ups! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.
Halasovo nám.826/7, 638 00
Brno-Lesná