Sportovni hala

Hala o rozměrech 18,5 m x 36 m a výšky 12,5 m, s podlahovou krytinou typu TARAFLEX, který je homologován na vrcholné soutěže, zejména volejbalu, florbalu, basketbalu, fotbalu/futsalu a házené. Dále se zde pořádají mistrovské a mezinárodní soutěže v karate, taekwondo, moderní gymnastiky, zápase, muay thai, kick boxu a ostatní akce sportovního i společenského charakteru.

Hala je vybavena diváckými sedadly o kapacitě 180 osob a dvěma balkony, každý o kapacitě 50 osob. Pro sportovce jsou k dispozici 3 uzamykatelné šatny vybavené 2 sprchami+wc a jedna šatna pro rozhodčí / zdravotníka a 2 drátěné šatny. Hala je vybavena světelnou tabulí na score s přednastavenými módy pro volejbal, basketbal, florbal/minifotbal, kompletně ozvučená a osvětlená.

Pro diváky je otevřeno wc pro dámy i pány v suterénu a k občerstvení návštěvníků slouží restaurace v I.patře.

image title 3

Podrobné informace o podmínkách pronájmu a cenách najdete v hlavním ceníku 2021.

Návštěvní řád sportovní haly

Žádáme návštěvníky, aby dodržovali Návštěvní řád sortovní haly tak, aby nedošlo k poškození sportovního zařízení a všech přilehlých prostor.

2000 2021